Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 978 0

Yapay Deprem Silahı H.A.A.R.P Nedir ?

Uzun süredir ABD’nin gizli projesi H.A.A.R.P ile yapay depremler yaratıldığı, hatta ülkemizde yaşanan çeşitli depremlerin de bu teknoloji sayesinde yapılabildiği iddialarını sıklıkla duyuyoruz.

Aslında artık hemen hemen herkesin bir şekilde duyduğu ve gizli olmaktan çıkan H.A.A.R.P teknolojisiyle ilgili muhtemelen meraklarınız vardır. Bu yazımda üretttiği enerjiyle deprem, tsunami, ve iklim değişiklikleri gibi doğal olayları yapay olarak yaratabildiği söylentileri uzun süredir dolaşan H.A.A.R.P nedir biraz bahsettim.

yapay-deprem-silahi-abdnin-urkuten-teknolojisi-h-a-a-r-p-nedir

Yüksek Frekanslı Aktif Aurorasal Araştırma Programı adıyla bilinen (İngilizce: High Frequency Active Auroral Research Program)’ın baş harflerinden oluşuyor.

Kısaca HAARP kısatlmasıyla; ABD Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Alaska eyaletinin en büyük üniversitesi Alaska Fairbanks ve Defansif İleri Araştırma Projeleri Ajansı (DARPA) tarafından finanse edilmiştir.

Aktif aurora tabanlı, iyonosferin özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska’da sürdürüldüğü iddia edilen çalışma, İngiliz havacılık şirketi BAE Systems tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Fakat bilinen o ki aslında bu proje ünlü bilim adamı Nikola Tesla’nın bir projesiydi.Ve Nikola Tesla öldükten sonra ABD bu projenin çizimlerine el koydu.

yapay-deprem-silahi-abdnin-urkuten-teknolojisi-h-a-a-r-p-nedir

Bu teknoloji özellikle son zamanlarda çok bahsedilir oldu.Ülkemizde yaşanan depremler,hortumlar vb şeylerin bu teknoloji ile yapıldığı öne sürülüyor.Peki H.A.A.R.P bu dediklerimizi yapabilir mi?

H.A.A.R.P şu an noktasal hedefler ile herhangi bir yere frekans gönderemiyor.Fakat bilene göre noktasal atış yapabilmek için çalışmalar sürüyor.

H.A.A.R.P Teknolojisi Neler Yapabiliyor

1.Yapay Depremler

H.A.A.R.P teknolojisi yüksek frekanslar verebilme yeteneğine sahip bir tür silah.Bu silah ile yapay depremler yapılabiliyor.Bu depremler ise fay hattının bulunduğu kesimlere bu frekansları vererek yapılıyor.

Bu frekanslar fay hattının titremesine ve bu titreme ile çatlayıp boşalmasına neden oluyor.Bu şekilde yapay depremler yapılıyor.

2.İklim Değiştirme

H.A.A.R.P yüksek frekanslarını iyonosfere göndererek suni bir sıcaklı veya suni bir yağmur yapabilmekte.

Günümüzde çıkan orman yangınlarının bu teknoloji yüzünden özellikle Avustralya’da ki yangınların bu sebeple çıktığı öne sürülmektedir.

H.A.A.R.P bilindiği üzere yapay ışıklar yapabiliyor.Kimi bilimcilere ve komplo teoricilerine göre kuzey ışıklarının sebebi H.A.A.R.P teknolojisi.

3.Bilinç Kontrolü

Bir çok teorisyene göre H.A.A.R.P silahının insanı doğrudan yönetme yetisi olduğu iddiası öne sürülüyor.

Bunu ise insana özel frekanslar ile bilinci kontrol ederek yapıldığı savunuluyor.

İlginizi Çekebilir  5G Çalıştayı İstanbul’da gerçekleşti.
1 2

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

Merhaba ben Tahsin. Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum.Bir kaç medya ajansında staj yaptıktan sonra ve uzun uğraşlar sonunda blog yazmaya karar verdim.Bu blog teknoloji ile ilgili haberler veren bir blog olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir