Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yabancı Seyehatler 228 0

Ülkemizin Keşfedilmemiş Cennet KöşeleriSİNOP-AKLİMAN

Akliman Sinop'un batısında bulunan ve kent merkezine sadece 9 kilometre uzaklıkta bulunan bir yerdir.Kilometrelerce uzun ve 20 metre genişliğinde çok güzel bir kumsalı vardır.Ayrıca kumsalda pansiyonlar ve mesire alanları bulunmaktadır.


ISPARTA-KOVADA GÖLÜ

Benzersiz güzelliği ve yaban hayatı çeşitliliği ile cennetten bir köşe olmayı hak ediyor.Ayrıca açık havada eğlenme ve dinlenme imkanları bakımından yeterliliği ile milli park olmayı hak etmiştir.
ERZURUM-İSPİR YEDİGÖLLER

Türkiye'nin el sürülmemiş nadir yerlerinden Ovit Dağı'nın güney yamaçları ve volkanik gölleriyle keşfedilmesi gereken bir yerdir.11 gölden oluşan Yedigöller normal bir araçla gidilmek için uygun değildir lakin bir arazi aracı ile kolaylıkla gidebilirsiniz.Yedi göllere gelmek için en uygun zaman Haziran ayıdır.


SİNOP-AKGÖL

Akgöl, Ayancık ilçesinin güneyinde bulunur.Etrafında köknar ağaçları vardır.Bu görüntü adeta huzur vericidir.Geziler için oldukça uygun olan Akgöl'de piknik yapmak isteyenler için piknik alanıda vardır.Ayrıca yaban hayatınıda içinde barındırır.ARTVİN-ŞAVŞAT KARAGÖL

İlçeye 25 kilometre uzaklıktadır.Sahara Milli Park'ı içindedir.Kamp yapmak isteyenler içi çok uygun bir yerdir.Ayrıca dinlenmek isterseniz göl kenarında bulunan konaklama tesislerine gidebilirsiniz.


AMASYA-BORABAY GÖLÜ

Bir doğa harikası olan göl Taşova ilçesindedir.Ayrıca ulaşımı çok kolaydır.Her gün belediye araçları ile Taşova'dan Borabay'a ulaşım vardır.Borabay'a gittiğinizde ormandaki güzel kokular eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz.Eğer şehrin sıkışıklığından ve gürültüsünden bıktıysanız bir kaç gününüzü Borabay'da geçirmenizi tavsiye ederiz.
Eğer buralardan birine gitmek isterseniz Trivago ' yu ziyaret edebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir  Türkiye'de Gezip Görülmesi Gereken Yerler

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

Merhaba ben Tahsin. Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum.Bir kaç medya ajansında staj yaptıktan sonra ve uzun uğraşlar sonunda blog yazmaya karar verdim.Bu blog teknoloji ile ilgili haberler veren bir blog olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir