Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 104 0

Twitter Yeni Gelecek Olan Özelliğini Test Etmeye Başladı

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Twitter,yeni bir özelliğini test etmeye başladı.

Platformun yorum içeren retweet ve Android cihazlar için sekmeli retweet sayacı test ettiği öğrenildi.

Eğer’ Whatsapp’ın Yeni Özelliği!8 Kişilik Video Görüşme Yapılabilecek ‘ adlı yazımı okumadısanız buradan okuyabilirsiniz.

Şirket gelişen teknoloji ile birlikte kendini de geliştirmeye devam ediyor.Özellikle son zamanlarda korona virüsü nedeniyle insanlar daha fazla haber alma ihtiyacı duyuyor.Twitter’de kendini geliştirerek kullanıcılarını elde tutmaya çalışıyor.

Bu nedenle Twitter ‘yorumlar için retweet’ özelliğini test etmeye başladı.Blog yazarı olan Jane Manchun Wong bu özelliği yaptığı araştırmalar sonucunda keşf etti.

twitter-yeni-gelecek-olan-ozelligini-test-etmeye-basladi

Twitter’in bir diğer özelliği ise Android kullanıcıları için geliyor.Bu özellik retweetlerin yorumlu olanları ile yorumlu olmayanlarını ayırıyor.

Bu özelliklerin tam olarak ne zaman çıkacağı belli değil.Twitter bir çok özelliği test ettiği için bu özellikler için bir tarih yok.

Bu özellikler çıktığı taktirde öncelikle Android cihazlar için yayınlanacak.

Kullanıcılar bu özelliği beğendiği ve güzel geri dönüşler alındığı zaman diğer cihazlar içinde yayınlanacak.

Şirket ayrıca artık zaman ayarlı tweet özelliği getiriyor.Bu işlemi yapmak için daha önceden farklı uygulamalar kullanmak zorunda kalabiliyorduk.Ama platform artık kullanıcıları bu zorluktan kurtaracak gibi duruyor.

Twitter son zamanlarda zaman ayarlı tweet atabilmemiz için yeni bir özellik test ediyor.

Bu özellik geldiği takdirde zaman ayarlı tweet atmak için diğer uygulamalara ihtiyaç duymadan sadece Twitter uygulamasını kullanmanız yeterli olacak.

İlginizi Çekebilir  2020'nin en iyi oyun bilgisayarları|Top 10

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

Merhaba ben Tahsin. Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum.Bir kaç medya ajansında staj yaptıktan sonra ve uzun uğraşlar sonunda blog yazmaya karar verdim.Bu blog teknoloji ile ilgili haberler veren bir blog olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir