Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 158 0

Samsung Türkiye Mount & Blade Bannerlord Oyun Kodu Veriyor

Son zamanların özellikle ülkemizde en çok beklenen oyunlardan olan Mount & Blade Bannerlord,Samsung Türkiye’nin başlattığı kampanya sayesinde sizin olabilir.

Samsung Türkiye yaptığı açıklamada Mount & Blade Bannerlord hayranlarına müjdeyi verdi.

samsung-turkiye-mount-blade-bannerlord-oyun-kodu-veriyor

Oyun yıllar süren beklemeler sonucu 30 Mart tarihinde erken erişime çıkmıştı.Oyun genel olarak Apha sürümü ve Beta sürümü olarak ayrılmıştı.Teleworlds Entertainment tarafından paylaşılan haberde oyunun beta kısmına bir güncelleme geldi.Ve bu güncelleme ile Ram harcama sorunu ve çökme sorunları giderildi.Oyuncular tarafından en çok şikayet edilen durumlardan biride savaş yapay zekasıydı.Taleworlds Entertainment son güncelleme ile bu sorunuda düzelttiklerini bildirdi.

Samsung Türkiye’de korona virüsü nedeniyle oyunculara Mount & Blade Bannerlord Steam kodu dağıtmaya başladı.

Kampanya sadece 23-30 Nisan arasında buradan yapacağınız alışverişler için geçerlidir.Kampanyaya katılmak için firmaya ait ürünleri belirtilen tarihler arasında satın almanız gerekiyor.

Peki kampanyaya ait ürünler nedir bir bakalım.

Kampanya dahilinde bir çok SSD ve 24 ile 27 inçlik gaming monitörler bulunuyor.24 inçlik gaming monitörlerin özelliklerine bakacak olursak 1800R kavisli ekranı bulunmakta.144 hz yenileme hızı ve Freesync bulunuyor.Samsung SSD’ler de ise 250 GB’den 4 TB’ye kadar bir çok farklı SSD bulunuyor.

Mount & Blade Bannerlord kazanmak için yukarıda verdiğim linkten kampanyaya dahil ürünleri satın almanız gerekiyor.Mount & Blade Bannerlord Steam oyun kodu alışveriş sonrasındaki 3 iş günü içerisinde verdiğiniz telefon numarasına SMS şeklinde gönderilecektir.

Elini çabuk tutun derim.Çünkü kampanyaya dahil sadece 700 Steam kodu bulunmakta.Şimdiden alan herkese hayırlı olsun.

İlginizi Çekebilir  Samsung birden fazla yerinden katlanabilen telefon yapıyor

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

1olay.com kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir