Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 109 0

PUBG Mobile Lite İçin Yeni Güncelleme Geldi

Oyunun yapımcısı Tancent Games, modlar, harita değişiklikleri, silahlar ve araçlar dahil olmak üzere çeşitli yeni özellikler getiren yeni PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesini yayınladı. Bu sürüm artık Güney Asya, Afrika ve Doğu Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde Google Play’de ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Yeni güncellemenin en önemli özelliklerinden biri, oyuncuların hızlı tempolu taktik yarışmaya katılmak için solo veya dört kişilik takımlarda oynayabileceği Payload Modu.

Ayrıca, mod, tamamen yeni Bombaatar, Yüzeyden Havaya Füze ve diğer Süper Silahlar da dahil olmak üzere birçok yeni özellik sunuyor. Şimdi, Yük Modu, iki yeni güçlü araç, zırhlı ve amfibi BRDM-2 tankı ve Helikopter sunuyor.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi – Yeni özellikler

pubg-mobile-lite-icin-yeni-guncelleme-geldi

Harita Değişiklikleri – Varenga’ya, oyun yüklerken oyuncuların eğlenmesi için haritanın etrafındaki gizemli Arkeolojik Siteler ile birlikte yeni bir spawn adası eklendi.

Kiraz Çiçeği ağaçları ve Piknik Sepetleri gibi Bahar Şenliği içerikleri de kaldırıldı

Savaş İyileştirmeleri – BRDM-2 tankı artık Klasik Modda Parlama Tabancalarıyla çağrılabilir. Benzer şekilde, Desert Eagle tabancası eklendi ve SMG ve tabanca hasarı yeniden dengelendi

Fresh Winner Pass – PUBG MOBILE LITE’in oyun içi ödül sistemi, Summer Beach ve Ramazan’ın yeni temalarına güncellendi.

New Pass kazananlar ayrıca ilk kez satın alırken ekstra Puan Kartları alacaklar

Sinerji İşlevi – Oyuncular artık arkadaşlarına ve ekip üyelerine ifade etmek için BFF, Buddy ve Bromance için yeni işlevlere erişebilir. Sinerji arttıkça daha fazla ifade de açılabilir

Miscellaneous Balances (Çeşitli Bakiyeler) – Bonus Mücadeleleri, Yardımcı Sistem, Ana Menü Kullanıcı Arayüzü, Oyuncu Dönüş Etkinliği ve daha fazlası dahil ek özellik ayarlamaları ve hata düzeltmeleri eklendi.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi bugün Google Play üzerinden başlayacak

Tencent Games , cihazlara daha az yük bindiren PUBG Mobile’ın geçen yıl lite versiyonunu yayınladı. Daha hafif sürüm, daha küçük bir indirme boyutuna sahiptir ve oyun deneyiminden ödün vermeden daha az RAM ile daha fazla mobil cihazı destekler.

Kaynak:Fonearena

İlginizi Çekebilir  Grand Theft Auto 6 Hakkında Çıkan 5 İlginç İddia

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

Merhaba ben Tahsin. Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum.Bir kaç medya ajansında staj yaptıktan sonra ve uzun uğraşlar sonunda blog yazmaya karar verdim.Bu blog teknoloji ile ilgili haberler veren bir blog olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir