Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 247 0

Hayatınızı Kolaylaştıracak 7 İnternet Sitesi

Hayatınızı kolaylaştıracak 7 internet sitesi

Telefonu veya bilgisayarı kullanırken ilk yaptığımız şeylerden biri de sevdiğimiz bir kaç siteye girmek.Bu sitelere girme nedenimiz bizi mutlu eden veya bilgilendiren bir kaç yazı veya görsel görmek.

Tam da bu konudan bahsederken size çok işinize yaratacak siteden bahsetmek isterim.Bu siteleri öğrendiğinizde bir çok işi kestirmeden halledebileceksiniz.

İsterseniz çok uzatmada hayatınızı kolaylaştıracak 7 internet sitesi neymiş görelim.

1.pixlr.com

Photoshop programına ihtiyacınız var fakat program cihazınızda yüklü değil.Bu gibi durumlarda tüm photoshop işlerinizi pixlr.com ile yapabilirsiniz.

2.Flickseeker.com

Film izlemek istiyorsunuz ama hangi filmi izleyeceğinize karar veremiyormusunuz.İşte bu site tam size göre.Flickseeker.com sizin duygu durumunuza göre hangi film uygunsa size o filmi öneriyor.

3.Shouldiremoveit

Bilgisayarınız çok mu yavaşladı? Bunu çözmenin ilk yolu gereksiz uygulamaları silmektir.Fakat siz bu uygulamaların hangilerinin gerekli olduğunu bilmiyorsanız bu site size yardım edecek.Shouldiremoveit size bilgisayarınızda hangi uygulamaların silinmesi gerektiğini söylüyor.

4.Avoidhumans.com

hayatinizi-kolaylastiracak-7-internet-sitesi

Dışarı çıkmaktan hoşlanıyor fakat kalabalık yerlerden uzak durmak istiyorsanız bu site size yardımcı olacak.Avoidhumans.com size bölgenizde nerelerin kalabalık nerelerin daha sakin olduğunu gösteriyor.

5.Dropsend.com

hayatinizi-kolaylastiracak-7-internet-sitesi

Hepimiz zaman zaman bir yerlere dosya göndermek zorunda kalabiliyoruz.Fakat bazen göndereceğimiz dosyaların boyutları çok büyük oluyor.Bu nedenlede gönderemiyoruz.İşte dropsend.com bu konuda size yardımcı oluyor.Dropsend.com boyutu büyük dosyalarınızı göndermenizi sağlıyor.

6.Ninite.com

hayatinizi-kolaylastiracak-7-internet-sitesi

Bilgisayarınıza format atmanız mı gerekiyor.Fakat uygulamların kaybolmasından ve tekrar yüklemekten mi korkuyorsunuz.Ninite.com bilgisayarınıza seçtiğiniz uygulamaları tek seferde indirebiliyor.

7.Privnote.com

hayatinizi-kolaylastiracak-7-internet-sitesi

Bir arkadaşınıza veya herhangi birine mesaj göndermek istiyorsunuz.Fakat bu mesajın sadece bir kez okunmasını ve bir kişinin okumasını istiyorsanız bu site size göre.Bu site ile okunduktan sonra kendini imha eden mesajlar oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Broadcom Dünyanın İlk Wi-Fi 6E Çipini Tanıttı

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

Merhaba ben Tahsin. Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum.Bir kaç medya ajansında staj yaptıktan sonra ve uzun uğraşlar sonunda blog yazmaya karar verdim.Bu blog teknoloji ile ilgili haberler veren bir blog olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir