Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema/Dizi 275 0

Geleceğe Dönüş Filminin Oyuncusu Öldürüldü

Geleceğe dönüş filminin oyuncusu öldü.

Dublör takımları genellikle aksiyon filmlerinin bilinmeyen kahramanlarıdır. Bunlar, bildiğimiz ve sevdiğimiz A listesi oyuncularını korkutucu yapan meçhul isimler. Yüksek uçan ve ölüme meydan okuyan koreografinin çekilebileceğine inanıyorlar. Sanat Hollywood tarafından yeterince tanınmıyor. 80’li yıllardan beri 70’in üzerinde film ve televizyon projesinde çalışan bir dublör 59 yaşında Çarşamba günü öldürüldü … eski sevgilisine ateş etmeyi hedeflediği iddia edilen bir çatışmadan sonra.

geleceğe-dönüş-filminin-oyuncusu-öldürüldü

Dayton Daily News’e göre Cheryl Sanders ve kocası Robert Reed Sanders, Ohio Yellow Springs’deki bir çatışma sırasında bu hafta öldürüldü. Sanders’ın eski kocası Lindsay Duncan, WHIO’ya göre ölümlerle bağlantılıdır, çünkü Sanders, Duncan’ı ve karısını milyon dolarlık konutlarının yolunda pusuya düşürdüklerinde silahlarla silahlandırıldığı iddia edildi. Raporda olayı “haklı cinayet” olarak sıraladı.

Çiftin bir arkadaşına göre, çatışma çocuklarının kolej fonuna erişme meselesiydi. Lindsay Duncan ve Cheryl Sanders’ın üniversite çağında iki kızı var. 1999 yılında evlendiler, 2009’da boşandılar ve kayıtlar WHIO’ya göre ilişkilerinin “ekşi” kaldığını gösteriyor Lindsay sağlık ve fitness markası Genesis Today’in kurucusu ve CEO’su Lindsay ve Robert Sanders’ı 2016 yılında hakaret iddiasıyla dava açtı. , iftira ve iftira ile ilgili diğer suçlamalar arasında.

Dublör, Brooke Shields, Sharon Stone, Rene Russo ve Kathleen Turner gibi birkaç kişi için dublördü. Genellikle Cheryl Wheeler Duncan olarak adlandırılan, dublör kadın, 1987 yılında Hollywood’da çalışmaya başlamadan önce dövüş sanatları ve kickboks uzmanı olarak başladı. İlk filmi Whoopi Goldberg ve Sam Elliott’ın oynadığı Fatal Beauty idi. Ölümcül Silah filmleri için Bird on a Wire, Die Hard 2 ve dublör çalışması gibi daha fazla projeye geçti.

Ancak Geleceğe Dönüş Bölüm II üzerinde çalışırken büyük bir dublör olayı yaşadı. Genç zaman gezgini “2015 “‘deyken uçan kaykay dizisinde Marty McFly’den sonra giden genç çetenin üyelerinden biri için çifte idi. Çetenin saat kulesinin penceresinden düştüğü sırada Cheryl yüzüne, sağ koluna ve eline kemikler dağıtarak 20 feet düştü.

Kaza nasıl oldu?

Kaza, sahne boyunca Biff’in uçan kaykayının arkasındaki cam veya roket gibi bir dizi hareketli parçadan sonra geldi. İlk dublör aslında sahneye katılmak için eğildi ve Cheryl Sanders devreye girdi. Büyük düşüşten sonra hala Batman ve Robin, Maske, Charlie’nin Melekleri ve Thor gibi filmlerde çalıştı. Son projesi 2015 yılında Charlize Theron’un oynadığı Dark Places’da yapıldı.

Greene County müfettişleri hala çatışmada daha fazla araştırma yapıyor.

Kaynak linki

İlginizi Çekebilir  Netflix, yeni Türk dizisi 50m2 'nin çekimlere başladığını duyurdu

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

1olay.com kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir