Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yazılım 504 1

En Çok Tercih Edilen 10 Blogger Teması

En çok tercih edilen 10 blogger teması..

Blogger ücretsiz olarak kullanılan bir blog yapma ve yazma sitesidir.Ayrıca ücretsiz blog açma siteleri arasında en çok tercih edilenlerin başındadır.Tercih edilmesinin tabi ki bazı sebepleri var.

Bu sebeplerden biri Blogger’ın Google’ye bağlı olması.Google’ye bağlı olmasının avantajı ise Google blogspot uzantılı temaları daha çabuk indexliyor.Ve bu tür sitelerin adsense reklamı alması daha kolay oluyor.

Eğer sende blogger aracılığı ile bir site açmak istiyorsan bunu blogger.com adresine girerek yapabilirsiniz.

Sitenizi kurduktan sonra ise yapmanız gereken en önemli şey sitenizin teması oluyor.İşte tamda bu aşamada sizin işinize yarayacak blogger kullanıcıları arasında en çok tercih edilen 10 blogger teması nı sizin için sıraladım.

Eğer wordpress kullanıyorsanız ücretsiz wordpress temaları adlı yazıma bakabilirsiniz.

1- Gravity Ücretsiz Blogger Teması

en-çok-tercih-edilen-10-blogger-teması

Gravity ücretsiz blogger teması hızı ve seo bakımından oldukça iyi.Tema resim blogu açmak isteyenler için çok uygun şekilde yapılmış.Ama tabi siz istediğiniz blog tarzında da kullanabilirsiniz bu temayı.

2- Mostheme ücretsiz blogger teması

en-çok-tercih-edilen-10-blogger-teması

Mostheme ücretsiz blogger teması teknoloji blogu kurmak isteyenler için tasarlanmış bir blogger temasıdır.Özellikle mobil uyumlu olması seo ve hız bakımından çok iyi olması onu tercih edilebilir bir tema yapıyor.

3- Magone ücretsiz blogger teması

en-çok-tercih-edilen-10-blogger-teması

Magone ücretsiz blogger teması görünüşü ve renkleri ile kendini belli ediyor.Tema magazin ve haber blogları için tasarlanmış.Ama tema genel olarak bir çok konuda kullanılabilir.Seo uyumlu olması ziyaretçileriniz bakımından sizin için avantaj sağlayacaktır.

4- Sora Seo ücretsiz blogger teması

Tema responsive tasarımlı yapılmış.Tam bir seo dostu.Temada bir çok şeyi ekleyip değiştirebiliyorsunuz.Bu özelliği ile kod bilmedende temanızı şekillendirebiliyorsunuz.

5- Robusta Ücretsiz Blogger Teması

Robusta ücretsiz blogger teması görünüm bakımından çok profesyonel duruyor.Seo ve adsense uyumu ile kullanıcılarına güzel bir tema sunuyor.Teknoloji blogu açmak isteyenler için çok güzel tasarlanmış bir tema.

6- Top News Ücretsiz Blogger Teması

Top News ücretsiz blogger teması haber,teknoloji,magazin vs bloglar için tasarlanmış bir tema.Tam bir seo dostu.Adsense reklamları için ayrılmış reklam alanları var.Mobil için yüzde yüz uyumlu.

7- Newspaper Ücretsiz Blogger Teması

Newspaper ücretsiz blogger teması adında anlaşılacağı gibi haber blogları için tasarlanmış bir blogger teması.Haber blogları arasında en çok kullanılan ücretsiz temalardan diyebilirim.Seo dostu olması ve mobil ile uyumlu olması kullanıcısına avantaj kazandırıyor.

8- Moviekhor Ücretsiz Blogger Teması

en-çok-tercih-edilen-10-blogger-teması

Moviekhor ücretsiz blogger teması film siteleri için tasarlanmış bir tema.Sosyal paylaşım düğmeleri ve beğeni düğmeleri olması büyük avantaj.Tam bir seo dostu.Mobil uyumlu olmasında güzel bir özelliği.

9- Lashira Ücretsiz Blogger Teması

Lashira ücretsiz blogger teması kadın blogları için çok uyumlu bir temadır.Seo dostu ve mobil uyumlu olması diğer bir özelliği.Genel olarak her konu için kullanılabilir.Ama renkleri bakımından kadın blogları ile daha uyumludur.

10- Trendy Travel Ücretsiz Blogger Teması

Trendy Travel ücretsiz blogger teması gezi blogları için tasarlanmış bir temadır.Eğer gezi blogu açmak istiyorsanız bu tema tam size göre.

Sizin için en çok tercih edilen 10 blogger teması nı sıraladım.Umarım beğenirsiniz..

İlginizi Çekebilir  Windows 10 'un Son Güncellemesi Büyük Hatalar İçeriyor

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

1olay.com kurucusu

“En Çok Tercih Edilen 10 Blogger Teması” üzerine 1 yorum

  1. Nalan dedi ki:

    Temalar gerçekten güzel.Resim blogum için gravity temasını indirdim.Çok beğendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir