Reklam Alanı
Reklam Alanı
Genel 159 0

Arnold Schwarzenegger ,Kendine Has Protein Karışımının Tarifini Verdi

Arnold Schwarzenegger’ibir çoğumuzun Terminatör filmlerinden tanıyoruz.Çocukluğumuzda belki de hep onun gibi olmak istedik.Arnold Schwarzenegger oyunculuğunun yanında bir çok yeteneği olan çok başarılı biri olmuştur.

Arnold vücüt geliştirme şampiyonası sırasında üne kavuşmuştu.Sonrasında bir çok Hollywood filmi ile ününü daha da genişletti.Daha sonra California valisi olarak politikaya atılmış oldu.

Arnold’un aktör,politikacı,girişimci ve vücut geliştirmeci olduğunu bir çoğumuz biliyordur.Fakat kimse bu kadar lezzetli karışımlar yaptığını bilmiyordu.

Arnold Schwarzenegger, Men’s Healt Dergisine verdiği röportajda bu lezzetli ve sağlıklı protein karışımının tarifini verdi.

Karışım sağlıklı olduğu kadar da enteresan bir yapım aşamasına da sahip.Karışımın içinde muz,protein tozu bulunuyor.Bunun yanında yumurtada bulunuyor fakat bir farkla.Yumurtalar kabuğu ile birlikte karışıma atılıyor.

Yumurta kabuğu çok iç açıcı olmasa da yumurta kabukları içinde florür,magnezyum ve selenyum içeriyor.Bu mineraller de insan sağlığı için gereken mineraller arasında.

arnold-schwarzenegger-kendine-has-protein-karisiminin-tarini-verdi

Arnold, bu karışımı günün farklı zaman dilimlerinde tükettiğini söylüyor.Gece tüketeceği zaman karışımın içine tekila veya Schnaps’da eklediğini söylüyor.

Bu karışımın içinde 250 ml badem sütü,60 ml vişne suyu,1 muz,1 kaşık proteiz tozu ve kabukları ile birlikte 1 çiğ yumurta bulunuyor.

Arnold sözlerinin sonunda “Vücudumuz hiç bir şeyi umursamaz.Sadece bizden protein ister.Bu karışımla vücudumuzda gün boyu protein olacak.”dedi.

Arnold Schwarzenegger’in Tarif Videosu

İlginizi Çekebilir  Norveç'li Çift Evlerinin Altında Viking Mezarı Buldu

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

Merhaba ben Tahsin. Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum.Bir kaç medya ajansında staj yaptıktan sonra ve uzun uğraşlar sonunda blog yazmaya karar verdim.Bu blog teknoloji ile ilgili haberler veren bir blog olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir