Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 194 0

2020’den Sonra Hayatımıza Girecek En İlginç Teknolojiler |Top 8

Her geçen yıl ilerleyen ve gelişen teknoloji bu yılda bizleri sevindirecek gibi duruyor.Bende bugün size 2020 yılında içinde ve sonrasında hayatımıza girecek olan 8 ilginç teknolojiler neymiş biraz bahsedeceğim.

Gelin vakit kaybetmeden “2020’den sonra hayatımıza girecek en ilginç teknolojiler |Top 8” neymiş ona bakalım.

1.Dreem Headband

Bu uyku bantları daha sağlıklı ve daha kaliteli bir uyku çekmek isteyenler için vazgeçilmez bir teknoloji olacak.Dreem Headband uykudayken değişik algoritmalar ile beyin dalganızı analiz ediyor.

Ve bu analizlere göre gerekli zamanlarda beyninize uykuyu tetikleyen sesler gönderiyor.Ve böylece daha iyi bir uyku uyumuş oluyorsunuz.

Tasarımının rahatsız edici olmaması uyku sırasında sağa sola dönebilmenize olanak sağlıyor.Eğer uyku probleminiz varsa bu alet tam size göre.

2.Yandex Rover

Arama motoru,navigasyon,mail hizmeti veren Yandex, aslında Avrupa’nın en büyük insansız otomobil geliştiricilerinden biri.

Özellikle bu son yapılan teslimat robotu ile bu işi bayağı geliştirmiş durumda.Bu robot güneşli ve yağmurlu havalarda çalışabilecek durumda.Bu gidişle bu robot kargoculuğun sonunu getirecek gibi.

3.Oppo Akıllı Saat

Oppo akıllı saat sektöründe çığır açacak bir teknoloji ile geliyor.Bu akıllı saat üç noktadan katlanabiliyor.

Tek parça gibi görünen bu ekran yanlarından açılarak adeta akıllı telefon görüntüsü alıyor.

Oppo’nun bu akıllı saati ile gelecekte belki de akıllı telefonların sonunu getirebilir.

4.Yecup 365

2020den-sonra-hayatimiza-girecek-en-ilginc-teknolojilertop-8

Yecup 365 adındaki bu alet bir akıllı bardak.Bu akıllı bardak içinde bulunan sıvıyı hem ısıtabiliyor hem de soğutabiliyor.

Ve bunu sadece bir akıllı telefon yardımı ile yapıyor.Telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile bardağın içindeki sıvıyı kolaylık ısıtıp soğutabiliyorsunuz.

Ayrıca bu bardağı sadece 2 buçuk saatte şarj edebiliyorsunuz.

5.Paqsule

2020den-sonra-hayatimiza-girecek-en-ilginc-teknolojilertop-8

Paqsule aslında bir spor çantası.Fakat sıradan bir spır çantası değil.Paqsule içindeki kıyafetleri temizleyebilen bir akıllı çanta.

Paqsule’nin içine koyduğunuz nemli kıyafetlerinizi kuru temizleme standartında temizleyebiliyor.

Paqsule akıllı telefon ile kontrol edilebiliyor.Paqsule içindeki kıyafetleti UV ışınları ve oksijen ile temizliyor.

Ürün temizleme süresi ise isteğinize bağlı olarak 15,25 ve 35 dakika sürüyor.

6.YX One

2020den-sonra-hayatimiza-girecek-en-ilginc-teknolojilertop-8

YX One aslında bir elektrikli scooter.Fakat sıradan bir elekrikli scooter değil.Neden mi? Çünkü bu scooter engebeli yollar ve dik yokuşlardan kolaylıkla çıkabiliyor.Normal düz yollarda 60 km gidebiliyor.Engebeli yollar ve yokuşlarda ise 30 km kadar gidebiliyor.Ayrıca kullanımı diğer scooterlere göre farklı.Bu scooteri kaykay kullanır gibi biniyorsunuz.

7.AirWheelSE3

2020den-sonra-hayatimiza-girecek-en-ilginc-teknolojilertop-8

AirWheelSE3 elektrikle gidebilen bir bavul.Bu bavul tam 60 km hız yapabilmekte.Hem havaalanlarında hem de şehir içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bu teknoloji ile birlikte artık bavul taşıma derdinden kurtulacaksınız.

8.Zackees

2020den-sonra-hayatimiza-girecek-en-ilginc-teknolojilertop-8

Zackees bisiklet kullanıcıları düşünülerek yapılmış bir eldiven.Fakat sıradan bir eldiven değil.Bu eldivenin üzerinde sağa veya sola döneceğinizi belirten sinyal ışıkları bulunuyor.Bu sayede bisiklet kullanıcıları daha güvenli yolculuk yapmış oluyor.

İlginizi Çekebilir  Yerli otomobilin ön sipariş tarihi ve fiyatı belli oldu!Erdoğan'dan konu ile ilgili ilk açıklamalar geldi

Tahsin AKKUŞ {Tahsin}

Merhaba ben Tahsin. Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum.Bir kaç medya ajansında staj yaptıktan sonra ve uzun uğraşlar sonunda blog yazmaya karar verdim.Bu blog teknoloji ile ilgili haberler veren bir blog olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir