19 Kasım'da kısa ve esrarengiz bir videoyla yayınlanan Rockstar Games'in büyük sürprizi nihayet gün ışığına çıktı. Amerikan stüdyosu, şimdiye kadarki en büyük güncelleme olan Cayo Perico Heist'i deneyimlemek için önümüzdeki ay Grand Theft Auto Online oyuncularıyla buluşacak.

130 milyondan fazla satılan Grand Theft Auto V, tanıtıma ihtiyaç duymayan bir oyundur. 2013'te PS3 / 360 nesli oyun konsolları için piyasaya sürülen aynı zamanda PS4 / One nesli oyun konsolları için de oyuncuları destekleyecek. 

Son zamanlarda, yeni çıkan yeni nesil konsollarda da onları bir kez daha takip edeceğini öğrendik.Oyun PS5 ve Xbox Series X için de yayınlanacak.

Yıllar boyunca, Rockstar altın yumurtlayan tavuğunu takip etmekten asla vazgeçmedi.Ve açıkçası, stüdyo henüz bunu yapmaya hazır değil.

Kanıt olarak, GTA Online bugüne kadarki "en büyük, en cesur ve en yoğun" olarak tanımlanan yeni bir güncellemeyi oyunculara sunacak:Cayo Perico Soygunu.Kesin olarak 15 Aralık'ta gelecek ve dünya GTA Online'yi yaklaşık yirmi saniyelik kısa bir video ile görecek.


Post a Comment

Yorum Kuralları
1-)Konu ile ilgili olmayan yorum yapmayınız
2-)Herhangi bir link paylaşımı yapmayınız
3-)Spam yorumdan uzak durunuz

Daha yeni Daha eski