Koç


Oğlak burcundaki ay, bugün kariyerinize odaklandığınızı göbuççeriyor ve ay, yönetici gezegeniniz Mars ile çatışırken başarıya doğru heyecan verici adımlar atıyorsunuz.


Boğa


Ay Oğlak burcundan geçerken size heyecan verici fırsatlar getiriyor.Ay, Neptün'e bağlanırken sizi bazı ilginç sosyal bağlantılar kurmanıza ve ilham veren insanlarla tanışmanıza neden olacak.


İkizler


Oğlak burcundaki ay, mali durumunuzu, özellikle de borçlar ve vergiler gibi şeyleri ödeyeceğinizi gösteriyor. Ay, Neptün ile karışıp kariyerinize fayda sağlayacak işler yapmanıza kolaylık sağlayacak.


Yengeç


Ay, rüya gibi Neptün'le karışırken, ortaklığınızdaki konuşmalara ilham veren, karşıt burcunuz olan Oğlak burcunuzdan geçerken, bugün ilişkilerinize odaklanıyorsunuz.


Aslan


Ay Oğlak burcundan geçerken işinize organize  oluyorsunuz ve ay Neptün ile birleşirken zor durumlardan kurtuluyorsunuz.


Başak


Ay, Oğlak burcundayken sizi romantik bir ruh hali saracak.Özellikle Neptün ile birleştiğinde,tuhaf,ayaklarınızı yerden kesen bir atmosfer yaratacak.Bugün özellikle yaratıcılığınız için çok güzel olacak.


Terazi 


Ay Oğlak burcundan geçerken bugün evinize ve aile hayatınıza odaklanıyorsunuz ve ay Neptün ile birleşirken,enerjiniz tavan yapacak.Ayın Mars'la çarpışmasıyla aşk hayatınız oldukça aktif olacak.


Akrep


Oğlak burcundaki ay, haritanızın iletişim sektörünü aydınlatarak haberleri size getiriyor.Ay, Mars'la çatışırken evrak işleri ve ticaretle ile ilgili uğraşlarınız artacak.Ay Neptün'e karışırken hayatınızda romantizm tavan yapacak.


Yay


Ay maddi olarak düşünülmüş toprak burcu Oğlak burcundan geçerken odak noktanız bugün mali durumdur. Ay, Mars'la çatışırken istediğiniz şeye doğru hareket ediyorsunuz. Ay, Neptün'e karışırken ev hayatınız rahat hissediyor.


Oğlak


Şu anda burcunuzda olan ay, Mars ile çatışırken, evdeki hayatınız harekete geçiyor ve aileniz veya oda arkadaşlarınızla ilgili sorunlarla yüzleşeceksiniz. Ay, Neptün ile birleşince sezgilerinizde çoğalma olacak.


Kova


Oğlak burcundaki ay, bugün sizi yavaşlamaya ve dinlenmeye çağırıyor. Ancak Ay Mars'la çatışırken iletişimlerdeki artışa dikkat etmeniz gerekiyor. Ay, Neptün'e karışarak ihtiyacınız olanı nasıl elde edeceğinizi anlamanıza yardımcı olacak.


Balık


Oğlak burcundaki ay, haritanızın geleceğe yönelik umutlarınızı ve hayallerinizi yöneten bölümünü aydınlatır ve ay, yönetici gezegeniniz Neptün ile bağlantı kurarken özellikle umutlu hissedersiniz. Ay, mali durumunuz hakkında gerçekçi olmanıza yardımcı olarak Mars ile çatışacak.

Post a Comment

Yorum Kuralları
1-)Konu ile ilgili olmayan yorum yapmayınız
2-)Herhangi bir link paylaşımı yapmayınız
3-)Spam yorumdan uzak durunuz

Daha yeni Daha eski